Aktualności

Na bieżąco informujemy Was co u nas słychać …

RUSZYŁA NOWA INWESTYCJA W GUTKOWIE

22 marca 2023

Rozpoczęliśmy budowę nowej inwestycji w Olsztyńskim Gutkowie przy ul. Zięby. W ramach inwestycji zostaną wybudowane trzy domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej o powierzchni od 115 do 130 m2.

Czytaj dalej

OLSZTYN, Towarowa 1 to nowy adres pod naszą opieką

25 listopada 2022

Na naszej mapie Olsztyna zaznaczyliśmy kolejny punkt, który trafił pod skrzydła ADMIN INVEST, to budynek biurowo – usługowy mieszczący się przy ul. Towarowej 1.

Czytaj dalej

Pasaż Handlowy w LUBAWIE

25 listopada 2022

ADMIN INVEST zostaje administratorem kolejnego parku tym razem w Lubawie – huczne otwarcie już za nami. Teraz pora wziąć się za pracę – bieżącą administrację, obsługę najemców i serwisów technicznych, zaś nasze niezawodne służby techniczne zadbają utrzymanie czystości terenu zewnętrznego i „walką z zimowa aurą”.

Czytaj dalej

Centrum Handlowe BARCZEWO

28 lipca 2022

Wakacje … są dla nas pracowite. Od lipca administrujemy nowym Obiektem Handlowym zlokalizowanym w Barczewie pod Olsztynem.  Jest to nie tylko nowy obiekt w naszym portfolio ale również całkiem nowe Centrum Handlowe na mapie miasta Barczewo. Otwarcie przebiegło głośno i pomyślnie 🙂  Serdecznie wszystkich zapraszamy na zakupy.

Czytaj dalej

Zbieramy materiał na następną budowę …

26 kwietnia 2022

Pomimo napiętej sytuacji gospodarczej i politycznej panującej w kraju i na świecie, my szykujemy się do następnej inwestycji. Tym razem będą to apartamenty zlokalizowane w Gutkowie w pobliżu jezior i lasów, a zarazem nieopodal przystanków, szkoły, przedszkola, kościoła, sklepów, apteki i wszystkiego czego do życia potrzeba 🙂 Wakacje zapowiadają się pracowicie ale na szczegóły musicie […]

Czytaj dalej

Zakończona inwestycja ” Zacisze na Friszke”

26 kwietnia 2022

Inwestycja ” Zacisze na Friszke” dobiegła do końca. Jeszcze przed Świętami Wielkanocnymi przekazaliśmy pierwsze klucze przyszłym mieszkańcom domów zlokalizowanych w urokliwej części Olsztyna graniczącej z miejscowością Bartąg. Po wielu trudach spowodowanych obecnie panującą sytuacją na rynku budowlanym, przy towarzyszącej presji czasu i humorach pogody, nie możemy stwierdzić, że było łatwo ale dziś dumni i z […]

Czytaj dalej

Prace w Gutkowie idą pełną parą …

26 kwietnia 2022

Prace w Gutkowie nieustannie idą do przodu. Nasza ekipa dzielnie pracuje każdego dnia. Już w maju stan surowy otwarty zostanie osiągnięty ale to nie koniec pracujemy dalej.

Czytaj dalej

Mury w Gutkowie pną się w górę …

17 lutego 2022

W końcu po zimowej przerwie wznowiliśmy prace w Gutkowie przy ul. Gołębiej. Pierwsze ściany już stoją i zaraz zabieramy się za przygotowania do wykonania prac żelbetowych.

Czytaj dalej

Komercjalizujemy

28 stycznia 2022

Na zlecenie naszego klienta zarządzamy powierzchnią najmu, którą stanowią dwa piętra o łącznej powierzchni 1500 mkw zlokalizowane w biurowcu przy ulicy Dąbrowszczaków w Olsztynie. Obecnie przeprowadzamy proces komercjalizacji z pierwszymi dużymi sukcesami.

Czytaj dalej

Rysujemy nową inwestycję

28 stycznia 2022

Już od wakacji 2021 trwają prace związane z projektem nowej inwestycji w Gutkowie. Jesteśmy już za pierwszymi formalnościami i rysujemy dalej. Niebawem podamy więcej szczegółów.

Czytaj dalej
Zamknij menu