Aktualności

Na bieżąco informujemy Was co u nas słychać …

Prace w Gutkowie na ul. Zięby postępują

25 października 2023

Mury budowanych domów w Gutkowie przy ul. Zięby pną się w górę. Już w przyszłym tygodniu montujemy więźbę dachową. Pora kryć budynki przed nadchodząca zimą.

Czytaj dalej

Obniżka ceny o 50 000 zł

17 sierpnia 2023

Za oknem mamy 35°C Nie spodziewaliśmy się że nasza obniżka ceny o 50 000 zł tak mocno podniesie temperaturę Czy już wiesz co zrobisz z zaoszczędzonymi pieniędzmi? wydasz je na urządzenie wnętrz ? może pokoju dla dziecka ? może wymarzonej kuchni dla gospodyni domu ? a może fajne urządzenie i wyposażenie pomieszczenia dla majsterkowicza w […]

Czytaj dalej

Pierwsza rezerwacja za nami :) pozostały już tylko dwa domy…

28 lipca 2023

Pierwsza rezerwacja za nami 🙂 pozostały już tylko dwa domy… Czy projekt naszego architekta spełnia wszystkie Twoje potrzeby mieszkaniowe ? A może byś coś pozmieniał w aranżacji. Wejdź w link odpal swoją wyobraźnie i zastanów się jakbyś chciał żeby wyglądał ten Dom gdybyś miał w nim zamieszkać i cieszyć się rodzinna atmosferą BUY A HOUSE – MAKE […]

Czytaj dalej

W Gutkowie przy ul. Zięby mury pną się w górę …

18 kwietnia 2023

W Gutkowie przy ul. Zięby mury pną się w górę. Ruszyliśmy pełną parą. Etap stanu zero już za nami i stawiamy ściany !!! Inwestycja idzie szybciej niż zakładaliśmy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Czytaj dalej

RUSZYŁA NOWA INWESTYCJA W GUTKOWIE

22 marca 2023

Rozpoczęliśmy budowę nowej inwestycji w Olsztyńskim Gutkowie przy ul. Zięby. W ramach inwestycji zostaną wybudowane trzy domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej o powierzchni od 115 do 130 m2.

Czytaj dalej

OLSZTYN, Towarowa 1 to nowy adres pod naszą opieką

25 listopada 2022

Na naszej mapie Olsztyna zaznaczyliśmy kolejny punkt, który trafił pod skrzydła ADMIN INVEST, to budynek biurowo – usługowy mieszczący się przy ul. Towarowej 1.

Czytaj dalej

Pasaż Handlowy w LUBAWIE

25 listopada 2022

ADMIN INVEST zostaje administratorem kolejnego parku tym razem w Lubawie – huczne otwarcie już za nami. Teraz pora wziąć się za pracę – bieżącą administrację, obsługę najemców i serwisów technicznych, zaś nasze niezawodne służby techniczne zadbają utrzymanie czystości terenu zewnętrznego i „walką z zimowa aurą”.

Czytaj dalej

Centrum Handlowe BARCZEWO

28 lipca 2022

Wakacje … są dla nas pracowite. Od lipca administrujemy nowym Obiektem Handlowym zlokalizowanym w Barczewie pod Olsztynem.  Jest to nie tylko nowy obiekt w naszym portfolio ale również całkiem nowe Centrum Handlowe na mapie miasta Barczewo. Otwarcie przebiegło głośno i pomyślnie 🙂  Serdecznie wszystkich zapraszamy na zakupy.

Czytaj dalej

Zbieramy materiał na następną budowę …

26 kwietnia 2022

Pomimo napiętej sytuacji gospodarczej i politycznej panującej w kraju i na świecie, my szykujemy się do następnej inwestycji. Tym razem będą to apartamenty zlokalizowane w Gutkowie w pobliżu jezior i lasów, a zarazem nieopodal przystanków, szkoły, przedszkola, kościoła, sklepów, apteki i wszystkiego czego do życia potrzeba 🙂 Wakacje zapowiadają się pracowicie ale na szczegóły musicie […]

Czytaj dalej

Zakończona inwestycja ” Zacisze na Friszke”

26 kwietnia 2022

Inwestycja ” Zacisze na Friszke” dobiegła do końca. Jeszcze przed Świętami Wielkanocnymi przekazaliśmy pierwsze klucze przyszłym mieszkańcom domów zlokalizowanych w urokliwej części Olsztyna graniczącej z miejscowością Bartąg. Po wielu trudach spowodowanych obecnie panującą sytuacją na rynku budowlanym, przy towarzyszącej presji czasu i humorach pogody, nie możemy stwierdzić, że było łatwo ale dziś dumni i z […]

Czytaj dalej

Skontaktuj się z nami ...

Tomasz Pisoń
Tomasz Pisoń
tel. +48 723 014 490
tomaszpison@admininvest.pl
Emilia Kamińska
Emilia Kamińska
tel. +48 730 114 084
emilia@admininvest.pl
MCH 9052
Michał Rakowski
tel. + 48 884 314 084
michal@admininvest.pl
Zamknij menu