Gutkowo ul. ZIĘBY

Lokalizacja inwestycji: Olsztyn, ul.Zięby

Trzy domy jednorodzinne tworzące w całości wizerunek kameralnej rezydencji z odseparowanymi od siebie wejściami z innych stron budynku. Inwestycja  zlokalizowana w Olsztynie na kameralnym osiedlu Gutkowo przy ul. Zieby nieopodal ul. Kanarkowej prowadzącej do Hotelu Manor. To miejsce dla osób, które cenią podmiejski spokój jednocześnie mieszkając niedaleko od centrum miasta.

Doskonała lokalizacja dla każdego, a w szczególności dla rodzin z dziećmi. Widok z salonu rozprzestrzenia się na pola, w bezpośredniej okolicy znajdują się jeziora i lasy. Równocześnie  do przystanku autobusowego jest zaledwie 5 min drogi spacerkiem. Do przedszkola czy szkoły podstawowej nr 19 mającą świetną opinię w mieście pieszo dotrzemy w ciągu 10 minut. Ponadto bliskość apteki, sklepu, boiska, czy kościoła sprawia, że wszystko jest na „wyciągnięcie ręki”. W promieniu jednego kilometra znajdują się sklepy wielkopowierzchniowe sieci Biedronka i Stokrotka, oraz SPA „Pirat” z basenem, siłownią, wypożyczalnią sprzętu wodnego i restauracją.

CAM1 v1 PPCAM2 v1 PPCAM3 v1 PP

ATUTY LOKALIZACJI:

Numer segmentu Powierzchnia użytkowa Powierzchnia działki Cena za 1m2 Cena całkowita Karta lokalu Status
DOM NR 1 130 mkw m2 322 mkw m2 PLN/m2 PLN Pobierz PDF sprzedane
DOM NR 2 110 mkw m2 260 mkw m2 PLN/m2 PLN Pobierz PDF sprzedane
DOM NR 3 130 mkw m2 318 mkw m2 PLN/m2 PLN Pobierz PDF sprzedane

Domy zostały zaprojektowana z myślą o komforcie ich przyszłych mieszkańców, mają od 110 m2 do 130 m2  powierzchni użytkowej, która pozwoli na dowolną aranżację przestrzeni według indywidualnych potrzeb. Ponadto każdy dom posiada swoją działkę gruntu  o powierzchni od 260 m2 do 322 m2.

Bryła budynku jest nowoczesna, o prostej formie przestrzennej z klasycznym podziałem funkcji wewnątrz domu. Kolorystyka domów jest w nowoczesnej szaro białej tonacji.

Ogródki oddziela od siebie ogrodzenie z siatki panelowej w kolorze grafitu, zaś od frontu znajdują się chodniki wraz z miejscami parkingowymi. Istnieje również możliwość indywidualnego ogrodzenia frontowej części działki wyodrębniając ją od przestrzeni otwartej.

Wszystkie domy posiadają cztery sypialnie, w tym jedną z garderobą. Przestrzeń dzienną zaprojektowano w połączeniu mającego ok. 32 m2 przestronnego salonu z dużymi balkonowymi oknami zapewniającymi światło dzienne, wraz z otwartą kuchnią, którą można również oddzielić.

Ponadto na parterze znajduje się pomieszczenie techniczne przeznaczone na pompę ciepła, i zasobniki wody. W środkowym domu pomieszczenie to jest większe i może dodatkowo pełnić również rolę wózkowni czy spiżarni. Dwa skraje domy posiadają zaś garaże jednostanowiskowe.

 

DOMY ZOSTANĄ ODDANE W III KWARTALE 2024 ROKU W PONIŻSZYM STANDARDZIE DEWELOPERSKIM:

ŚCIANY

KOMINY

SCHODY

STROPY I PODŁOGI

STOLARKA OKIENNA I DRZWIOWA

DACH

INSTALACJE

ELEWACJA

TEREN ZEWNĘTRZNY

 

Skontaktuj się z nami

Tomasz Pisoń
Tomasz Pisoń
tel. +48 723 014 490
tomaszpison@admininvest.pl
Emilia Kamińska
Emilia Kamińska
tel. +48 730 114 084
emilia@admininvest.pl
MCH 9052
Michał Rakowski
tel. + 48 884 314 084
michal@admininvest.pl
Zamknij menu