Gutkowo ul. ZIĘBY

Lokalizacja inwestycji: Olsztyn, ul.Zięby

Trzy domy jednorodzinne tworzące w całości wizerunek kameralnej rezydencji z odseparowanymi od siebie wejściami z innych stron budynku. Inwestycja  zlokalizowana w Olsztynie na kameralnym osiedlu Gutkowo przy ul. Zieby nieopodal ul. Kanarkowej prowadzącej do Hotelu Manor. To miejsce dla osób, które cenią podmiejski spokój jednocześnie mieszkając niedaleko od centrum miasta.

Doskonała lokalizacja dla każdego, a w szczególności dla rodzin z dziećmi. Widok z salonu rozprzestrzenia się na pola, w bezpośredniej okolicy znajdują się jeziora i lasy. Równocześnie  do przystanku autobusowego jest zaledwie 5 min drogi spacerkiem. Do przedszkola czy szkoły podstawowej nr 19 mającą świetną opinię w mieście pieszo dotrzemy w ciągu 10 minut. Ponadto bliskość apteki, sklepu, boiska, czy kościoła sprawia, że wszystko jest na „wyciągnięcie ręki”. W promieniu jednego kilometra znajdują się sklepy wielkopowierzchniowe sieci Biedronka i Stokrotka, oraz SPA „Pirat” z basenem, siłownią, wypożyczalnią sprzętu wodnego i restauracją.

CAM1 v1 PPCAM2 v1 PPCAM3 v1 PP

ATUTY LOKALIZACJI:

Numer segmentuPowierzchnia użytkowaPowierzchnia działkiCena za 1m2Cena całkowitaKarta lokaluStatus
DOM NR 1132 mkw m2322 mkw m2 PLN/m2849 000 PLNPobierz PDFdostępne
DOM NR 2112 mkw m2260 mkw m2 PLN/m2749 000 PLNPobierz PDFdostępne
DOM NR 3130 mkw m2318 mkw m2 PLN/m2849 000 PLNPobierz PDFdostępne

Domy zostały zaprojektowana z myślą o komforcie ich przyszłych mieszkańców, mają od 112 m2 do 132 m2  powierzchni użytkowej, która pozwoli na dowolną aranżację przestrzeni według indywidualnych potrzeb. Ponadto każdy dom posiada swoją działkę gruntu  o powierzchni od 260 m2 do 322 m2.

Bryła budynku jest nowoczesna, o prostej formie przestrzennej z klasycznym podziałem funkcji wewnątrz domu. Kolorystyka domów jest w nowoczesnej szaro białej tonacji.

Ogródki oddziela od siebie ogrodzenie z siatki panelowej w kolorze grafitu, zaś od frontu znajdują się chodniki wraz z miejscami parkingowymi. Istnieje również możliwość indywidualnego ogrodzenia frontowej części działki wyodrębniając ją od przestrzeni otwartej.

Wszystkie domy posiadają cztery sypialnie, w tym jedną z garderobą. Przestrzeń dzienną zaprojektowano w połączeniu mającego ok. 32 m2 przestronnego salonu z dużymi balkonowymi oknami zapewniającymi światło dzienne, wraz z otwartą kuchnią, którą można również oddzielić.

Ponadto na parterze znajduje się pomieszczenie techniczne przeznaczone na pompę ciepła, i zasobniki wody. W środkowym domu pomieszczenie to jest większe i może dodatkowo pełnić również rolę wózkowni czy spiżarni. Dwa skraje domy posiadają zaś garaże jednostanowiskowe.

 

DOMY ZOSTANĄ ODDANE W III KWARTALE 2024 ROKU W PONIŻSZYM STANDARDZIE DEWELOPERSKIM:

ŚCIANY

KOMINY

SCHODY

STROPY I PODŁOGI

STOLARKA OKIENNA I DRZWIOWA

DACH

INSTALACJE

ELEWACJA

TEREN ZEWNĘTRZNY

 

Zamknij menu