Zacisze na Friszke

Lokalizacja inwestycji: Olsztyn, ul. Friszke

Zacisze na Friszke

To nowa inwestycja w doskonałej lokalizacji na Zaciszu, która Tobie i Twoim najbliższym pozwoli cieszyć się spokojem jednocześnie korzystając z dogodności mieszkania w mieście.

Powstają tu cztery domy w zabudowie szeregowej, z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczone. Bryła budynku jest nowoczesna, o prostej formie przestrzennej z klasycznym podziałem funkcji wewnątrz domu. Kolorystyka domów jest w nowoczesnej szaro białej tonacji z elementami drewna.

Każdy dom posiada swój ogród oraz dostęp do terenu wspólnego jakim jest prywatny parking na 8 pojazdów, chodniki i teren zielony.

Tak może wyglądać Twój nowy dom …

 

ZaciszeNaFriszke wnetrze CAM1 PP                          ZaciszeNaFriszke wnetrze CAM2 PP 1                     ogrodek

Twój nowy dom ma 115 mkw.  powierzchni użytkowej. Na parterze znajdziesz wiatrołap z miejscem na szafę i dużą kotłownię, która może służyć także jako pomieszczenie gospodarcze. Idąc dalej zobaczysz pokój dzienny z dużymi witrynami wspaniale rozjaśniającymi całe wnętrze, z których możesz wyjść bezpośrednio na swój własny taras i ogród. Po drugiej stronie salonu ujrzysz jadalnię oraz otwartą kuchnię ale jeśli tego chcesz możesz ją odgrodzić ścianką od reszty pomieszczenia. Przy schodach znajdziesz toaletę z miejscem na prysznic. Dodatkowo by przestrzeń była jak najbardziej wykorzystana, pod schodami umiejscowiono schowek.

Gdy pójdziesz schodami na piętro to znajdziesz tam korytarz z miejscem na szafę, z którego wejdziesz bezpośrednio do dwóch pokoi dziecięcych, dużej komfortowej sypialnii z możliwością podziału by móc urządzić dodatkowy pokój na sypialnię lub biuro jeśli masz większe potrzeby. Z korytarza wejdziesz również do przestronnej łazienki z miejscem na wannę i garderoby w której pomieścisz odzież wszystkich swoich domowników. Co ważne dom posiada duży, wysoki strych, który daje dodatkową przestrzeń którą możesz zaaranżować w dowolny sposób np. pokój zabaw dla dzieci, biuro, czy sypialnię gościnną.

ZaciszeNaFriszke rzut3D parter full      ZaciszeNaFriszke rzut3D pietro full

 

Numer segmentuPowierzchnia użytkowaPowierzchnia działkiCena za 1m2Cena całkowitaKarta lokaluStatus
1115 m2od 50 do 180 m2 m2- PLN/m2- PLNPobierz PDFsprzedane
2115 m2od 50 do 180 m2 m2- PLN/m2- PLNPobierz PDFsprzedane
3115 m2od 50 do 180 m2 m2- PLN/m2- PLNPobierz PDFsprzedane
4115 m2200 m2 m2- PLN/m2- PLNPobierz PDFsprzedane

Dla inżyniera … 🙂

Budynek zaprojektowano w technologii tradycyjnej, murowanej ze stropem żelbetowym, więźba dachowa drewniana dwuspadowa,  dach kryty dachówką ceramiczną w kolorze grafitowym. W każdym domu rozprowadzona jest instalacja elektryczna, grzewcza oraz wodna i kanalizacyjna. Na podłodze znajduje się wylewka betonowa, na ścianach wewnętrznych tynki. Elewacja wykończona tynkiem w kolorach bieli i szarości z elementami materiałów drewnopodobnych, zaś stolarka okienna w kolorze grafitowym. Budynki ogrzewane są ciepłem z instalacji z własnego kotła gazowego ale również zaprojektowano miejsce na kominek. Woda i kanalizacja podłączona jest do sieci miejskiej. Każdy dom posiada taras od strony ogrodu oraz przed wejściem chodnik prowadzący na parking.

Potrzebujesz  więcej informacji? Skontaktuj się z nami 🙂

Zamknij menu